Úvod Jak si pomoci?

Jak si pomoci?

Jak si může člověk napadený chlamydiemi pomoci?

  • Každopádně trvat na speciálním a v pravidelných periodách (max. rok) se opakujícím  vyšetření krve (nenechat se odbýt)
  • Při vyšších hodnotách chlamydií vyžadovat léčbu účinnými antibiotiky
  • V mezidobí i během léčby posilovat imunitní systém, popř. užívat k tomu určené doplňky stravy
  • Dbát na zdravý životní styl, odpočinek, stravování a pitný režim

Zdraví máme jen jedno a je na nás, abychom si ho udrželi, co nejdéle. Někdy musíme být tvrdí i na okolí (vyžadovat svá práva), a bohužel i na sebe. V případě chlamydiových infekcí to platí dvojnásob. Budeme-li k problému přistupovat laxně, můžeme si bolestivě zkomplikovat život.


Diskuse (48 komentářů)

Ina, (04. 04. 2011 11:03) Reagovat
Dobrý den,mám dotaz- jak mohu jinak přijít k chlamidiím,když s nikým nežiji a ani nemám přítele?
mila, (10. 10. 2011 18:38) Reagovat
dobrý den Ino, také jsem se dnes dozvěděla z výsledků, že mám chlamydie-jsem z toho " na prášky", stydím se jít k lékaři jak na mě bude koukat.žiji 25 let s jedním partnerem, jsme si věrní-sex jsme již asi 1,5 roku neměli sex.jediné co mě napadá je, že se k nám do bazénu chodí koupat víc lidí.Nevím-k lékaři jdu příští týden a tak mám obavy co se dozvím.Jsem stále unavená, bolí mě všechny klouby,vidím dvojmo....no na stará kolena opravdu paráda:-((Budu držet palce a%ť se vše zlepší u vás i u mě .
Dominik, (08. 08. 2011 16:30) Reagovat
Prosím Jaký typ a popř.značka antibiotik zabírá na chlamidie??? :sad:
rozarie, (22. 11. 2012 17:56) Reagovat
entizol
Pavlína, (11. 09. 2011 21:42) Reagovat
Zdravím,před 5ti lety jsem byla u lékařky na odběru krve, protože jsme měla stále bolesti hlavy,lehké virózy s velmi mírnou teplotou okolo 37,1, byla jsme unavená...z testů vyplynulo, že mám v krvi chlamidie a též že mám nedostatek vápníku a hořčíku..dostala jsem pilulky na doplnění prvků a byly mi doporučeny homeopatičky, u kterých jsem se půl roku" léčila"...po půl roce jsem léčbu homeopatiky ukončila a od té doby "nic neberu"...poslední dobou jsme unavená a přijde mi, že "tělo nepracuje na 100%", může to být z těch chlamidií? Co mám dělat, mám jít znovu na testy?Mimochodem mám velmi nízký tlak a vrozenou vadu - nedokrvování - může to mít vliv na chlamidie nebo opačně chlamidie tyto "vady" zhoršovat?...nebo je to tím, že prostě stárnu?:)Díky
Vlasta, (12. 09. 2011 20:41) Reagovat
prosím vás,asi před 5 lety mi zjistila p.doktorka chlamydie,užívala jsem silná antibiotika,bylo mi líp.Dnes je mi nanic,bolí mě vše,mám křeče bolestivé na hrudníku,ve svalech,na žádost mi doktor udělal test a mám prý mírně zvednuté opět chlamodie,dal mi antibiotika-Klaritromycin Mylan 500 mg,v lékárně mi řekli,že jsou to lehké antibiotika,prosím pomůžou mi? mám je na 2 týdny děkuji Vlasta
kacena, (21. 11. 2011 19:39) Reagovat
při čůrání mě to strašně palilo a ke konci dočůrání to bolelo nejvíc může to byt jeden z příznaků
Eva, (11. 06. 2012 10:44) Reagovat
Může to být i "jen" zánět močového měchýře... Chce to si zajít k praktickému doktoru s ranní močí. Ten udělá test a případně nasadí ATB. Ty zabírají rychle. Pij hodně urologický čaj a obyčejnou vodu.Já na záněty moč. měchýře trpěla a pak už mě to tak štvalo, že jsem vyhledala urloga, ten nic nedělal, přešla jsem k jenému a zjistili mi chlamidie trachomatis :/ Začínám se léčit, snad to pujde dobře...Držím pěsti, ať to je "jen" ten zánět MM.Ahoj Eva :)
Eva, (11. 06. 2012 10:45) Reagovat
Teď koukám, že je to hodně s křížkem po funuse... Nekoukla jsem se na datum...Doufám, že se daří dobře! ;)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Chlamydie-chlamidie.cz
Kontakty