Úvod Jak si pomoci?

Jak si pomoci?

Jak si může člověk napadený chlamydiemi pomoci?

  • Každopádně trvat na speciálním a v pravidelných periodách (max. rok) se opakujícím  vyšetření krve (nenechat se odbýt)
  • Při vyšších hodnotách chlamydií vyžadovat léčbu účinnými antibiotiky
  • V mezidobí i během léčby posilovat imunitní systém, popř. užívat k tomu určené doplňky stravy
  • Dbát na zdravý životní styl, odpočinek, stravování a pitný režim

Zdraví máme jen jedno a je na nás, abychom si ho udrželi, co nejdéle. Někdy musíme být tvrdí i na okolí (vyžadovat svá práva), a bohužel i na sebe. V případě chlamydiových infekcí to platí dvojnásob. Budeme-li k problému přistupovat laxně, můžeme si bolestivě zkomplikovat život.


Diskuse (48 komentářů)

Petr, (21. 12. 2011 16:15) Reagovat
před rokem jsem přechodil chlamidie.Užívám doplňkové přípravky stravy.Pořád je mě ale divně bušení srdce,bolesti na hrudi,stavy deprese až nechutenství.Vyčerpanost už naštěstí není tak velká.Když jsem chtěl u doktorky test na chlamídie tak žeprej už mám protilátky a je to zbytečné.Poraďte už opravdu nevím a hodně mě to obtěžuje.Díky
Pavel, (15. 05. 2012 19:54) Reagovat
Petře napište mi na mail... pomoc je vcelku snadná... jak už to tak bývá :-). xvasikp@seznam.cz
Pavel, (15. 05. 2012 19:52) Reagovat
Tyhle potvůrky u svých klientů řešíme do měsíce. Poměrně snadnou a levnou léčbou. Do 200kč :-).
Jaroslav, (08. 01. 2013 08:33) Reagovat
Zdravím.Mel bych zájem o dalsí informace popř.vaši léčbu.Děkuji za odpověď.
Dagmar, (28. 02. 2013 16:26) Reagovat
[quote name="Pavel"]Tyhle potvůrky u svých klientů řešíme do měsíce. Poměrně snadnou a levnou léčbou. Do 200kč :-).[/quote] Dobrý den,mám chlamidie pneu,léčím je týden klacidem,který budu brát ještě 14 dní.navíc zjištěnou chronickou lymfatickou leukemii.Prosím jak vyléčit alespon chlamidie.Děkuji
Mandarinka, (07. 06. 2012 20:14) Reagovat
Můžu se nakazit plicní chlamydií při běžném hovoru s kamarádkou, která se na toto léčila? Děkuji moc...
Peter, (05. 12. 2012 08:24) Reagovat
Zdravim.PREDAM RôZNE ANTIBIOTIKA A INE LIEKY, KTO MA ZAUJEM PISTE NA peterpoos1@hotmail.comLieky su originalne znackove zo Slovenskej lekarne, kontrolovane zdravotnictvom SR - niesu to ziadne lieky kupene cez internet ani ziadne ´´fejky´´.Posielam do SR aj ČR a ostatnych krajin EÚ v Shengenskom priestore.Viac mozností platby, lieky vecsinou posielam vopred- pred zaplatenim.Je dost mozne ze po zaciatku marca 2013 si uz umna nebudete môct objednat znackove originalne Slovenske lieky zo Slovenskej kamennej lekarni (neplati to pre genericke alebo originalne lieky distribuovane v zahranici ! ) - ale nieje to ziadne pravidlo, pisem to len pre tych ktory sa potrebuju pripravit.Vopred sa ospravedlnujem za meskanie mojich odpovedi na Vase e-maily, ale vzdy odpisem na kazdu poziadavku.Dakujem.
Peter, (26. 01. 2013 14:01) Reagovat
Zdravim.PREDAM RôZNE ANTIBIOTIKA A INE LIEKY, KTO MA ZAUJEM PISTE NA peterpoos1@hotmail.comLieky su originalne znackove zo Slovenskej lekarne, kontrolovane zdravotnictvom SR - niesu to ziadne lieky kupene cez internet ani ziadne ´´fejky´´.Posielam do SR aj ČR a ostatnych krajin EÚ v Shengenskom priestore.Viac mozností platby, lieky vecsinou posielam vopred- pred zaplatenim.Dakujem.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Chlamydie-chlamidie.cz
Kontakty