Úvod Jak si pomoci?

Jak si pomoci?

Jak si může člověk napadený chlamydiemi pomoci?

  • Každopádně trvat na speciálním a v pravidelných periodách (max. rok) se opakujícím  vyšetření krve (nenechat se odbýt)
  • Při vyšších hodnotách chlamydií vyžadovat léčbu účinnými antibiotiky
  • V mezidobí i během léčby posilovat imunitní systém, popř. užívat k tomu určené doplňky stravy
  • Dbát na zdravý životní styl, odpočinek, stravování a pitný režim

Zdraví máme jen jedno a je na nás, abychom si ho udrželi, co nejdéle. Někdy musíme být tvrdí i na okolí (vyžadovat svá práva), a bohužel i na sebe. V případě chlamydiových infekcí to platí dvojnásob. Budeme-li k problému přistupovat laxně, můžeme si bolestivě zkomplikovat život.


Diskuse (48 komentářů)

pavla, (29. 01. 2013 11:11) Reagovat
Dobrý den. Léčim se už asi dva roky na infekci horních i dolnich ýchacichašel,únava,bolestt v krku. Včera mi doktor rekl,že to jsou chlamyde pneumoniae.mohu svým umornym kašlem nakazit své děti? Moc děkují za odpověď. Havla
Erich, (16. 03. 2013 21:46) Reagovat
Dobrý den.I mě našli Chlamydie pneumonie.Měl jsem štěstí že hned po druhé návštěvě u lékařky.Nevím jak dlouho jsem ty darebnice v sobě nosil,protože k doktorům moc nechodím a občas nachlazaení přecházím.Lečím se antibiotiky asi měsíc.U malého syna však pozoruji únavu,stěžuje si na stálou bolest nohou.Manželka požadovala u dětské doktorky vyšetření na chlamýdie s tím že je mám,doktorka jí oznámila že vyšetření je drahé a že ho neudělá.No a tak se tam chystám já a jsem si jist že ho ráda provede.
Kozel, (23. 03. 2013 18:17) Reagovat
[quote name="Erich"]Dobrý den.I mě našli Chlamydie pneumonie.Měl jsem štěstí že hned po druhé návštěvě u lékařky.Nevím jak dlouho jsem ty darebnice v sobě nosil,protože k doktorům moc nechodím a občas nachlazaení přecházím.Lečím se antibiotiky asi měsíc.U malého syna však pozoruji únavu,stěžuje si na stálou bolest nohou.Manželka požadovala u dětské doktorky vyšetření na chlamýdie s tím že je mám,doktorka jí oznámila že vyšetření je drahé a že ho neudělá.No a tak se tam chystám já a jsem si jist že ho ráda provede.[/quote]Chlamydie je dle mého názoru nemoc uměle vyrobená a patří k bakteriologickým zbraním.Výrobce musí k soudu a stát,z něhož pochází chlamydia a lymská borelióza by měl uhradit postiženým ztráty,které jim tyto nemoci působí.Nelze je léčit.Antibiotika jsou neúčinná.Lékaři strkají hlavu do písku.
Marie, (25. 03. 2013 11:41) Reagovat
Minulý týden mi zjistili chl.trachomatis - nasadili mi Doxybene na dva týdny - mám nějakou šanci? - beru k tomu ještě PM Chlamidil extra - prý jsou s tím dobré výsledky
Jaroslava, (02. 05. 2013 18:04) Reagovat
S těmito potvorami bojuji již devět měsíců a bez výsledků zlepšení, nyní jsem dokončila konzumaci třináctého balení antibiotik, doktorku mám skvělou, ale strašně mně to nervuje, víte někdo jak na to ????, Už to někdo z Vás vyléčil ? Ráda bych se s někým podělila o informace co kdo zažil, mohu i poradit jak na to aby testy byly provedeny. Máte-li chuť ozvěte se . email:jaroslava.zelena@seznam.cz[quote name="Pavel"]Tyhle potvůrky u svých klientů řešíme do měsíce. Poměrně snadnou a levnou léčbou. Do 200kč :-).[/quote]
Jana, (16. 07. 2013 21:53) Reagovat
Zdravím Pavle,co to máte za zázrak že to léčíte do měsíce do 200kč??? všichni tu píšou zoufalé scénáře jak s chl. pn. bojují už léta a nic moc... léčím se zatím dva měsíce, ale je to jen horší a horší... přidávají se mi k tomu i další záněty... je to jako noční můra... díky za odp.
Honza, (20. 10. 2013 09:20) Reagovat
Moje milenka si našla milence, prý používají kondom, ale taky dělají orální sex bez. Nyní je to měsíc co s ním prvně byla a měli bychom se znovu setkat. Asi nejvíc se bojím právě onemocnění chlamydeimi, protože nemají jasné příznaky. Pokud by došlo u ní k nákaze ústy, ty domácí testy které dělají stěr z pochvy by infekci stejně neukázaly že? Jedině test krve že?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Chlamydie-chlamidie.cz
Kontakty