Úvod Jak si pomoci?

Jak si pomoci?

Jak si může člověk napadený chlamydiemi pomoci?

  • Každopádně trvat na speciálním a v pravidelných periodách (max. rok) se opakujícím  vyšetření krve (nenechat se odbýt)
  • Při vyšších hodnotách chlamydií vyžadovat léčbu účinnými antibiotiky
  • V mezidobí i během léčby posilovat imunitní systém, popř. užívat k tomu určené doplňky stravy
  • Dbát na zdravý životní styl, odpočinek, stravování a pitný režim

Zdraví máme jen jedno a je na nás, abychom si ho udrželi, co nejdéle. Někdy musíme být tvrdí i na okolí (vyžadovat svá práva), a bohužel i na sebe. V případě chlamydiových infekcí to platí dvojnásob. Budeme-li k problému přistupovat laxně, můžeme si bolestivě zkomplikovat život.


Diskuse (48 komentářů)

Gay, (18. 05. 2015 05:31) Reagovat
Many people are not looking at HIV dating options because they are depressed and will often keep to themselves.Vaginal yeast infection may be treated with anti fungal creams,tablets, suppositories or ointments. Lobular carcinoma in situ (LCIS) is a marker for an increased risk of invasive cancer in the same or both breasts.Also vist my web-site ... symptoms of chlamydia in women (Luisa: http://www.symptomsofchlamydiainwomen.com)
Tomáš, (01. 02. 2016 10:38) Reagovat
[quote name="chlamydia test"]Na www.sebetesty.cz i testy muže už jsem objednal[/quote]Já také a jsem pozitivní. Doktor to potvrdil a mám atb. Tak to snad zabere, pro jistotu jsem si koupil další, ten odběr na urologii byl mnohem drsnější než doma uf
Jordan, (24. 03. 2016 15:28) Reagovat
At last count, there was clearly over 350 million users on Facebook which number is continuing to grow.By advertising with Facebook application download For Pc: https://www.youtube.com/results?search_query=facebook+advertising, you're not just simply there to accumulate giant varieties of fans 'liking' your FB page, but to manufacture a group of folks who can turn out to be buyers. But having a slight change in approach, they might run ads having a positive ROI (Return on Investment).
cmajda, (01. 07. 2016 18:56) Reagovat
byla jsem pozitivni v tehot.muze to dostat dite?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Chlamydie-chlamidie.cz
Kontakty