Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (293 komentářů)

Milan, (14. 06. 2011 10:56) Reagovat
po vysetrení mi doktorka povedala ,že mam chlamydie ,ale su nečinné-spia. Čo to znamená? dakujem za odpoved
Anonymka, (17. 06. 2011 08:02) Reagovat
Dobrý den, potřebuji nutně poradit můj doktor není schopen mi nějak pomoci a měnit doktora a očekávat, že snad tento bude lepší opravdu nechci. Asi rok jsme šíleně zahleněná, kuckám někdy víc a někdy míň. Poslední 4 měsíce se cítím strašně unavená, mám oteklé uzliny a bolí mě v krku. Nemám mandle ale v místech kde mandle byly umístěny mám bílý povlak. Každé ráno mi dělá problém vstát, strašně mě bolí klouby takovým způsobem, jako bych celou noc špatně ležela a táhne se to po celý den a ráno je to opět to samé.
Anonymka, (17. 06. 2011 08:03) Reagovat
Po celý den mám také mžitky před očima, trpím na nízký tlak při ktereém mi ani káva nepomůže. Špatně se mi dýchá, jako bych měla něco těžkého na hrudi. Opravdu už to trvá dlouho a momentálně nepracuji, tak mě to v tomto směru neomezuje, ale chystám se každou chvíli nastoupit do práce tak bych potřebovala vědět co se dá dělat. Jsem dosti mladá a cítím se nejmíň o 40 let starší s těmito potíži. Moje mamka trpí plícni chlamydii 2 roky a když jsem se o tom zmínila mému lékaři, řekl že mě na to léčit nebude, že dnes to má každý druhý.
Lucie, (04. 07. 2011 20:41) Reagovat
Dobrý den, mám hrozné bolesti v nohách i rukách. Brní mě ruce i nohy a tuhnou svaly. Nemám žádnou úlevu. Tyto problémy jsou 8 měs. a teprve nyní mi provedli virologii a že jsem prodělala chlamydie pneumanie. Beru antibiotika. Testy mi zjistili před 2,5 měs. a neustále beru mnoho prášku a jen se zhoršuji. Pečuji o dvě děti malé a už to nezvládám. Nemůžu na pc. prostě nic. Psychik je na bodu mrazu. Je šance na vyléčení už všemu podléhám.
Renata, (20. 07. 2011 19:29) Reagovat
Ještě jsem brala PM Chlamydil Extra podle informace z internetu. Je k dostání v lékárně, c ena přes 300 Kč. Myslím si, že má účinek.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Chlamydie-chlamidie.cz
Kontakty