Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (293 komentářů)

Helča, (15. 01. 2011 15:31) Reagovat
Dobrý den..Z krve mi zjistili,že mám zvýšený Antistreptolyzin a Cir. imunokoplexy.Dále zjistili,že jsem HLA B27 POZITIVNÍ.Mohly by to být chlamidie?Děkuji
Zdenka, (03. 02. 2011 13:01) Reagovat
Dobrá den našli mi pozitivní chl.plicní.Hodnoty jsem mněla prý dost vysoké.Léčím se už od srpna loňského roku.Brala jsem azitromicin už 4krát.Chvilku se mi ulevilo ,bolesti kloubů únava a další nepříjemnosti byli pryč.Kolem vánoc se zase vše vrátilo do starých kolejí a k tomu šílené bolesti hlavy.Samozřejmně nic nezabírá.Prosím máte s tím někdo zkušenosti jako s léčbou?? Jak dlouho trvala nebo dá se to vůbec léčit??
prorok, (02. 04. 2011 09:21) Reagovat
Zadejte na internetu mms a vyskočí Vám tam stránky Jim Hublle,tam je to jako dezinfekce vody,jelikož farmaceutická loby je proti.Důležitá je sauna s 60-65 stupni tak 20 až 40 minut ob den,berte kapky pomalu at nemáte silné reakce,doplnujte minerály.Za tři měsíce to začnete pocitovat,možná ale už po 14 dnech,je to důležité pořád dodržovat,mějte na paměti že těm sviním stačí 5 hodin a pomnoží se znovu v těle,pořád držte hladinu mms a zabíjejte a zabíjejte,krev musí být čistá tak dlouho dokud nepochcípají stařím.Jiná možnost není.Nesmí se Vám znovu a znovu množit,antibiotika jsou dobrá jen z počátku,ale na ně si ty svině již zvykají.imamimam@seznam.cz
Bára, (11. 02. 2011 08:53) Reagovat
Dobrý den, byla jsem na testech krve na boreliozu a při té příležitosti mi pak doktor udělal i testy na štítnou žlázu-prostě celkový test prevence. Dnes mi řekl, že je všechno negativní jen byl zjištěn kontakt s chlamydií, ale to je skoro v každém testu. Ale mě to teď vrtá hlavou-znamená to, že jsem chlamydie měla-mám? A neměla bych zajít na gynekologii? Kde jsem tedy byla nedávno na stěru "sklíčko" a vše jsem měla také v pořádku? Prosím poraďte. Děkuji.
ludan, (27. 02. 2011 20:36) Reagovat
Již nějakou mívám svědění penisu, dodržuji zvýšenou hygienu, ale moc to nepomáhá.Nějak se u mě i vytrácí chuť na sex.Nedávno jsem byl s kočkou u veterináře, který mi sdělil, že má chlamydie.Je možné, že jsem je chytil od ní?
alik, (28. 03. 2011 17:49) Reagovat
:eek: můj přítel je pozitivní na chlamydie já už se 2 mšsíce léčím na kašel,mám to určitě taky... mohli jsme to chytit i od psa třeba? spí s námi v posteli :-) přítel začal dneska brát atb já jdu na vyšetření zítra.pomůže jen ten obenzyn?
prorok, (02. 04. 2011 09:23) Reagovat
zejména hospodářská zvířata a rodiny zemědělců jsou promořeny,většinou všichni.Výsledkem jsou revma,astma,rakovina atd
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Chlamydie-chlamidie.cz
Kontakty