Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (293 komentářů)

Claudie, (18. 05. 2011 11:43) Reagovat
Dobrý den ,chtěla bych se zeptat,měla jsem chlamidii a ve čtvrtěk minuly týden sem dala moc,ale v patek jsem byla s přitelem s ochranou ktera praskla ,ta moc vyšla v pořadku že chlamidii nemám ,ale ted si nejsem jista jestli by nemoh přitel ještě nejakou infekci dostat... :oops:
SÁRA, (20. 05. 2011 08:01) Reagovat
Mě gynekolog říkal, že chlamydie nejsou zas takovým problémem. Léčí se prý dobře a jde o běžnou infekci, která se snadno léčí. Problémy jsou s ní jen v tropických oblastech, kdy dochází až ke slepotě. Co se týče chlamýdií, které postihují dýchají cesty, tak prý také nejsou problémy. Tělo si většinou samo na něj utvoří protilátky a dotyčný ani nemusí zjistit, že trpěl chlamýdiemi.
Veronika, (31. 05. 2011 22:31) Reagovat
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, byli mi naměřeny hraniční hodnoty na plicní chlamydie.Už rok trpím nesmírnými bolestmi hlavy,které se objevili 3 týdny po operaci vestibulárního Schwannomu a od té doby trvají denně. Bez min. 3 prášků na bolest nemohu vůbec existovat, někdy nezabírají ani prášky. Mám silné bolesti v celé části hlavy, které se často mění a někdy přechází až k pulzující bolesti. Již jsem vyzkoušela kde co, ale vše marné nic nepomáhá a nikdo netuší čím by to mohlo být. Magnetická rezonance je v pořádku. Je možné,aby tyto bolesti způsobovali právě chlamydie? Děkuji
Jirka, (01. 06. 2011 20:02) Reagovat
Zdravím chci se poradit. Mám strach, že jsem se mohl nakazit tímto virem. Je mi 15 let a je mi velmi nepříjemné jít k urologovi. Je nějaká jiná cesta jak zjistit, jestli jsem opravdu nemocný?
marta zajacova, (08. 06. 2011 18:23) Reagovat
Dobry den ! Mojej dcere v krvi zistili Chlam. pneum. Teda bude mat pozit aj chlam. trachomatis ? Ma male deti. Mam strach. Plucny lekar povedal, ze to prekonala v minulosti. Mala by sa teraz preliecit ATB ? Trapi ju caste a nepravidelne krvacanie. Dakujem za odpoved.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Chlamydie-chlamidie.cz
Kontakty