Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (293 komentářů)

NATALIE, (30. 03. 2011 12:12) Reagovat
Mám podezření na chlamydie. Znám je jen z filmů. Opravdu to funguje tak, že se obvolávají sexuální partneři, kteří pak musí také na vyšetření? Tomuhle kroku bych se ráda vyhnula.
prorok, (02. 04. 2011 09:24) Reagovat
a být nepolíbená,vlastní zkušenost.Stačí bazen,ručník,wc.
Josef, (06. 04. 2011 23:10) Reagovat
Naše kamatádka má prý chlamydie. Často hlídáme její děti, ktere se stykaji s nasimi detmi. Také ona má programy pro děti a mládež i na táborech. kde dela zdravotnici. Takže zřejmě je zde velké riziko přenosu? Jak eliminovat toto riziko?
Marťa, (18. 04. 2011 08:19) Reagovat
z krevních testů vyšlo může se jednat o začínající infekci, kurnik co to znamená mám třesi v pravé ruce kandidozu ustní která zdá se momentálně ustoupila občas svědění kolem genitálu nic extra ATB se mi brát nechce manžel vyšel na vše negat tak se prej léčit nemusí ping pong efekt je jasnej co s tím začít sportovat? jíst jen zeleninu ? meditovat nebo si připravit rakev jestli znáte někdo nějakej rozumnej způsob jak se léčit tak prosím poraďte
Anonym, (29. 04. 2011 14:37) Reagovat
Dobry den, často se mi opakují slabší záněty močových cest (v dětství jsem prodělala mnoho operací, narodila jsem se s vadou ledvin) a poslední dobou častěji a častěji. Samozřejmě, že to léčím a časem to odejde, ale dnes na vyšetření moči mi lékařka přímo řekla, že v mé moči je vše špatně, ale krev dopadla dobře. Nepřímo naznačovala na chlamydii, ale já nemám žádné příznaky silnějšího výtoku ani nic jiného, co se na této stránce udává za projevy. Samozřejmě, že v nejbližší době navštívím svého gynekologa, ale přece jenom se ptám, mám mít obavy, že se jedná o chlamydii? Jsem mladá a NEpromiskuitní. Děkuji za odpověď
HANA, (12. 05. 2011 10:55) Reagovat
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat, jestli se na chlamydie dělá speciální vyšetření, nebo se mohu zjistit i při jiném vyšetření. Ráda bych se totiž na ně vyšetřila, ale nechce se mi o to žádat doktorku.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Chlamydie-chlamidie.cz
Kontakty